-->
(044) 392 45 78, (050) 404 04 30, (067) 570 18 94

Автомобільні ваги

Презентуємо Вам електронні
автомобільні ваги з Європлатформою «Аксіома»,
відзначені як переможець конкурсу
«100 найкращих товарів України».

Кожен фермер знає, що у господарстві автомобільні ваги – річ незамінна. Багато хто продовжує користуватися застарілими механічними вагами, деякі змушені їздити на зважування до сусідів, витрачати свій час та гроші. І, рано чи пізно, виникає цілком закономірне питання: а чи не час поставити власні сучасні, точні та надійні ваги? У такому разі, пропонуємо Вам автомобільні ваги з Європлатформою «Аксіома» — не як товар, а як спосіб вирішення поставлених перед Вами завдань. Адже, по суті, Ви купуєте автомобільні ваги не для того, щоб вони були частиною екстер'єру у вашому господарстві, а для того, щоб вони вирішили проблеми, з якими Ви зіткнулися або стикаєтеся щодня.

Аж донедавна металеві автомобільні ваги були представлені в Україні платформами двох типів: двотаврової та швелерної. Платформа, виготовлена з двотаврових балок (несучі балки по краях платформи або під платформою і суцільний металевий лист, що використовується як настил), дісталася нам у спадок від радянської епохи і є морально та технологічно застарілою. Швелерна конструкція на момент свого створення 5 років тому була набагато успішнішою і високотехнологічною, але все ж далеко не повністю відповідає поставленим перед нею завданням. Саме через недосконалість свого конструктиву металеві ваги помітно поступалися за надійністю та довговічністю, зокрема, бетонним вагам.

І саме ця недосконалість швелерної конструкції підштовхнула нас до створення нового, унікального для українського ринку ваги продукту – Європлатформи. Європлатформа стала результатом кількох років роботи наших конструкторів. Платформа створювалася насамперед із розрахунком на зміну європейських дорожніх стандартів та новітні розробки наших європейських колег. В основі її створення лежить ортотропна конструкція із закритими трапецієподібними ребрами жорсткості, що використовуються як опора для настилу. Цей перевірений тип конструкції використовується при проектуванні та будівництві автомобільних мостів та відповідає європейським вимогам надійності.

Унікальна Платформа Автомобільних ваг Аксіома

Завдяки внесенню кардинальних змін до конструктиву та застосуванню останніх досягнень інженерної думки, товщину платформи автомобільних ваг «Аксіома» стало можливим збільшити з 17 см (товщина платформи зі швелера) до 32 см (товщина Європлатформи). Відповідно, нам вдалося зменшити стрілу прогину вантажоприймальної платформи: при навантаженні 96 тонн її прогин складає всього 7мм, тоді як стріла прогину платформи швелерної конструкції — 28 мм.

Таким чином було усунуто один з найважливіших недоліків металевих ваг попереднього покоління: як відомо, при використанні автомобільних ваг швелерної конструкції на межі їхньої можливості — наприклад, якщо на 60 тонних вагах постійно зважувати вантажі з масою понад 55 тонн — виникають мікротріщини. Цей процес називається втомою металу, через втому металу та корозії з часом платформа деформується, а зварні шви на платформі автомобільних ваг руйнуються. У свою чергу, зменшення стріли прогину вантажоприймальної платформи ваги, якого вдалося досягти при розробці Європлатформи, продовжує життя Ваших ваг як мінімум у півтора рази.

Вантажоприймальні модулі зварені суцільним швом у середовищі захисних газів, завдяки чому конструкція вантажоприймальної платформи є герметичною та непідданою корозії зсередини. За рахунок модульності конструкції вдалося досягти легкості у транспортуванні, за рахунок поколійного виконання – економії на металі, що сприятливо позначилося і на ціні автомобільних ваг «Аксіома».

Також однією з безперечних переваг електронних автомобільних ваг з Європлатформою «Аксіома» є їх ліквідність: за рахунок високих експлуатаційних характеристик ступінь зносу вантажоприймальної платформи низька, тому ваги «Аксіома» завжди можуть бути перепродані Вами за вигідною ціною.

Електроніка Zemic USA

Окрім інноваційної Європлатформи з розрахунковим терміном експлуатації понад 20 років та запасом розподіленого перевантаження 200%, електронні автомобільні ваги «Аксіома» комплектуються датчиками ваги з конструкційної сталі з нікелевим покриттям, виготовлені із застосуванням лазерного зварювання виробництва Zemic USA inc. — заводську електроніку, яка має сертифікати якості та внесена до Держреєстру не лише України, а й багатьох інших країн світу. А хороша електроніка – це запорука швидкої точної роботи Ваших автомобільних ваг.

Запас перевантаження тензодатчиків становить 275%, тому ваги можуть безперервно працювати при пікових навантаженнях без шкоди для показань ваг. Крім цього, використовується електроніка, адаптована під наші кліматичні умови, завдяки чому ваги з Європлатформою «Аксіома» можуть працювати в температурному діапазоні від -30 до +50 за Цельсієм.

А ступінь захисту датчиків ваги IP68 забезпечує їхню повну пило- і вологозахищеність, таким чином, датчики можуть працювати навіть під водою.

Контроль якості

  • Закупівля металу відбувається тільки у виробників з наявністю сертифікатів якості; нашими партнерами є ПАТ «ММК ім. Ілліча» (м. Маріуполь), ПАТ «ЄМЗ» (м. Макіївка) та ін.
  • Виробництво ваг здійснюється у спеціально обладнаному цеху згідно з технічними умовами ТУ У 28.2-35659310-001:2013;
  • Усі зварювальники, задіяні у виробництві вагової платформи, проходять щорічну атестацію;
  • Платформа проходить антикорозійну обробку та двошарове фарбування;
  • Перед відвантаженням замовнику здійснюється контрольне складання та контрольні випробування ваг на відповідність заявленим характеристикам згідно з європейським ДСТУ EN 45501;
  • Складання на місці встановлення ваг та пусконалагоджувальні роботи здійснюється фахівцями фірми протягом одного дня;
  • Контроль будівельних робіт проводиться за всіма ключовими моментами нашими фахівцями

Зручність експлуатації

Покращуючи експлуатаційні характеристики ваг, ми не забули і про комфорт наших клієнтів, тому ваги з Європлатформою «Аксіома» обладнані бічними огорожами, що запобігають випадковому з'їзду з ваг та мають спеціальні напрямні смуги для зручного переміщення автомобіля вагами.

Також електронні автомобільні ваги «Аксіома» (наприклад, 18-метрова вантажоприймальна платформа, що складається з 6 секцій, з'єднаних між собою болтовими з'єднаннями) при необхідності розбираються протягом 2-х годин і перевозяться звичайним вантажним транспортом.

Встановлювати ваги можна як на монолітний фундамент, так і бетонні плити. І монолітний фундамент, і фундамент на бетонних плитах готується за спеціальними кресленнями, розробленими інженерами ТОВ «Веста МК».

У комплекті з вагами наш клієнт отримує безкоштовне програмне забезпечення (ПЗ) «Ваговик» із вбудованим модулем «Чорна скринька»: ваги автоматично зберігають дату та вагу всіх вантажів незалежно від волі ваговика в окрему папку, доступ до якої має лише власник або його довірена особа.

У стандартному вікні програми ведеться облік таких даних: держ. номер автомобіля, ПІБ водія, тип зважування (нетто, брутто), дата і час (встановлюється автоматично), назва організації, вага брутто, вага нетто, три поля, в які можна додати будь-які дані.

Термін виробництва автомобільних ваг «Аксіома» — від двох днів (найбільш популярні моделі є на складі) і залежить від обраного варіанта ваг.

За бажанням клієнта, ваги з Європлатформою «Аксіома» можуть комплектуватися металевими пандусами, суцільним настилом або захисними кришками, дублюючим табло і т.п. Також у комплекті з вагами поставляється акумулятор, тому ваги можуть працювати в місцях, не забезпечених електрикою.

Монтаж та обслуговування вагів проводиться по всій території України протягом 1 дня.

Гарантія на вантажоприймальну платформу – 5 років.

Наявність власного конструкторського бюро та своєї виробничої бази дозволяє нам приймати замовлення на ваги для зважування спецтехніки та автомобілів з нестандартними довжиною, шириною та вантажопідйомністю.

У будь-якому випадку вибір завжди залишається за Вами. І якщо Ви вирішили, що настав час встановити сучасні, точні, надійні та довговічні автомобільні ваги, для більш детальної консультації або здійснення замовлення Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями.