-->
(044) 392 45 78, (050) 404 04 30, (067) 570 18 94

Про нас

ТОВ «Веста МК» – спеціалізоване підприємство з проектування, виробництва, монтажу, налагодженню та обслуговуванню автомобільних ваг. Наша компанія існує на ринку вже понад 15 років і за цей час ми зарекомендували себе як відповідальний підрядник і надійний партнер. Нашими основними перевагами перед конкурентами є замкнутий цикл виробництва ваг. Що це означає?

Проектуванням усіх ваг займається наше власне конструкторське бюро, яке здійснює нагляд на всіх етапах виробництва, а також запуск нових видів ваг. На нашому підприємстві існують налагоджені комунікації між конструкторами та сервісною службою, тому зміни до конструкції ваг вносяться заздалегідь.

Особливу увагу ми приділяємо своїй виробничій базі. Акцент зроблено на розвиток власного виробництва, технічної і технологічної бази, а не на пошук зварювальних цехів чи підрядників, надають послуги з виробництва металоконструкцій. Такий шлях є більш складним, але він має безперечну перевагу для наших клієнтів – ми дійсно контролюємо кожен етап виробництва. Ще одним плюсом такої політики є можливість виробляти серійну продукцію заводської якості. Крім того, наші клієнти отримують готову продукцію безпосередньо від виробника без посередницьких націнок.

Збір, монтаж та налагодження ваг здійснюють наші штатні фахівці, які регулярно проходять атестацію. Це також сприятливо позначається на якості ваг.

Вибираючи наші ваги, Ви можете бути впевнені, що придбали сучасний і унікальний продукт. Багато видів технологічного оснащення ми проектуємо та виробляємо самостійно. Нами випускаються власні програмні продукти, дозволяють проводити своєчасний і повний контроль руху матеріальних цінностей через автомобільні ваги.

• ПАК «Контроль» — усі заїзди та виїзди автомобілів зберігаються у відеоархіві з накладенням дати, часу та ваги транспорту;

• Функція «Чорна скринька» – дані про зважування в автоматичному режимі записуються в захищений файл програми, доступ до якого має лише власник ваг;

• ПАК «СМС» — після кожного зважування в автоматичному режимі, без участі оператора вагової та без застосування комп'ютерної техніки, дані про вагу, дату та час відправляються на стільниковий телефон власника ваг.

Після монтажу автомобільних ваг нашому клієнту надається весь пакет необхідної метрологічної документації, що гарантує відповідність точності ваг заявленим характеристикам.

Якщо Ви вже маєте автомобільні ваги, то зверніть увагу на нашу послугу з інноваційної модернізації! Наші фахівці покращать точність уже існуючих ваг – і це не вимагатиме від їхнього власника великих капіталовкладень. У стислі терміни та з мінімальними витратами Ви отримаєте продукт, що відповідає сучасним вимогам ринку.

Ми впевнені в якості своєї продукції, тому надаємо на неї гарантію до 10 років. Автомобільні ваги – це наш основний та єдиний продукт. Ми виробляли ваги вчора, виробляємо сьогодні, а завтра їх вироблятимуть наші діти. Бізнес будується нами в розрахунку на тривалу перспективу, тому він ґрунтується на відкритості, чесності та любові до наших клієнтів та партнерів.